همکاری با ما

آترو پرمیوم همواره در فراهم کردن بروز ترین و محبوب ترین اشتراک های پلتفرم های مختلف در تلاش بوده و در تامین و تهیه اشتراک برای دیگر فروشگاه های این عرصه و چه بسا تامین اشتراک پلتفرم های جدید برای آتروپرمیوم دعوت به عمل آورده و پذیرای پیشنهاد های شما عزیزان میباشد.

استخدام در آتروپرمیوم

مهارت خاصی در عرصه تامین اشتراک دارید؟ در خارج از کشور اقامت داشته و به کارت های بین المللی دسترسی دارید؟در مراحل تولید و یا وارد کردن آلبوم تجربه دارید؟ به جمع 13 نفری ما بپیوندید.

همکاری با آتروپرمیوم

فروشگاه مجزا دارید؟ در حال تاسیس فروشگاه جدید هستید؟ آترو پرمیوم در تامین محصولات فیزیکی و مجازی در کنار شماست.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...

شرایط و ضوابط استخدام در آتروپرمیوم:

1-متقاضی استخدام باید در تکمیل کردن فرم مربوطه تمامی جوانب را سنجیده و با صداقت کامل اطلاعات را وارد نماید.درصورت مغایرت مشخصات در مراحل احراز و یا حتی پس از استخدام.تقاضای استخدام یا قرارداد استخدام شخص مذکور کان لم یکن تلقی گردیده و موجب قطع همکاری مجموعه با ایشان خواهد شد.

2-کارگزار استخدام شده موظف است تمامی وظایف و مسئولیت هایی که به او واگذار شده است را به نحو احسن انجام داده و درصورت کاهلیت در تکمیل وظایف برخورد شده و در نهایت موجب قطع همکاری مجموعه با ایشان خواهد شد.

3-کارگزار استخدام شده باید در جهت حفظ اطلاعات شخصی و پُستی مشتریان مجموعه کوشیده و در امانتداری و در نگهداری اطلاعات تمامی اقدامات لازم را به عمل بیاورد.درصورت عدم رعایت خط مشی رازداری و پروتکل های تعیین شده در آترو پرمیوم برخورد شده و در نهایت موجب قطع همکاری مجموعه با ایشان خواهد شد.

4-درصورت استخدام کارگزار به عنوان نیروی حضوری،رعایت موازین اسلامی و قوانین استفاده از تجهیزات کارگاهی آتروشاپ و استفاده از دیتابیس پرمیوم شاپ ضروری بوده و درصورت عدم رعایت قوانین برخورد شده و در نهایت موجب قطع همکاری مجموعه با ایشان خواهد شد.

5-تکمیل فرم استخدام به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و ضوابط استخدام بوده و تمامی جوانب های رعایت یا عدم رعایت بند های استخدام بر عهده کارگزار استخدام شده میباشد

شرایط و ضوابط همکاری با آتروپرمیوم:

1-مجموعه متقاضی باید در تمامی مراحل همکاری از ثبت سفارش تا تحویل محصول چه فیزیکی و چه مجازی صداقت کامل را با مشتریان داشته و درصورت مغایرت و عدم صداقت به مجموعه مورد نظر اخطار داده شده و در نهایت موجب قطع همکاری آتروپرمیوم با ایشان خواهد شد.

2-لیست قیمت همکاری چه در بخش فیزیکی و چه در بخش دیجیتال تماماً تابع میزان خرید و فروش شما با مجموعه بوده و کاهش قیمت ها به صورت هرمی میباشد.تمامی فروشگاه های همکار حال حاظر با امتیاز بندی تفکیک قیمت و خدمات شده و افزایش فروش مجموعه متقاضی تاثیر مستقیم در کاهش قیمت های همکاری خواهد داشت.

3-مجموعه متقاضی باید دارای نام نیک و سابقه نیک در صنف کاری خود بوده و درصورت عدم کفایت استاندارد های لازم فروش به مجموعه مورد نظر اخطار داده شده و در نهایت موجب قطع همکاری آتروپرمیوم با ایشان خواهد شد.

4-درصورت تمایل به ارائه محصول به مجموعه آترپرمیوم،محصول شما به صورت آزمایشی در بازه های زمانی چند ماهه تا حتی چندساله بررسی شده و درصورت عدم کفایت استاندارد های مورد نظر نسبت به ارتقاء کیفی محصول دیجیتال یا فیزیکی به شما اخطار داده شده و در نهایت موجب قطع همکاری آتروپرمیوم با ایشان خواهد شد.

5-درصورت ارائه محصولات و تولیدات شما به صورت زیرمجموعه پس از تست و بررسی های کیفی محصول شما به لیست محصولات آترو پرمیوم با نام مجموعه شما اضافه شده و تیم ما در تمامی مراحل مشاوره و فروش همراه شماست.

6-درصورتی که مجموعه مذکور سابقه کاری بالای دوسال داشته باشد، احداث سایت با نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال الزامی بوده و برند مجموعه باید در دفتر اسناد رسمی ثبت شده باشد.درصورت عدم ثبت برندینگ و عدم ارائه سابقه مالیاتی واضح و مبرهن یه مجموعه مورد نظر اخطار داده شده و در نهایت موجب قطع همکاری آتروپرمیوم با ایشان خواهد شد.

7-تکمیل فرم همکاری به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و ضوابط همکاری بوده و تمامی جوانب های رعایت و یا عدم رعایت بند های استخدام برعهده مجموعه متقاضی میباشد.