سوالات متداول

سوالات متداول

ثبت و پیگیری سفارش


1- نحوه پرداخت و ثبت سفارش
ابتدا وارد حساب کاربری شوید (در صورتی که ثبت نام نکرده اید، مرحله ثبت نام را تکمیل نمایید.)سپس محصولات مورد نظرتان را را به سبد خرید اضافه کنید.
[فیلد کد تخفیف در انتهای سبدخرید قرار دارد]
با کلیک بر روی خرید محصولات ، اطلاعات خواسته شده از قبیل: نام و نام خانوادگی ، آدرس دقیق و … را تکمیل کرده و سپس به درگاه بانکی متصل می شوید. با پرداخت آنلاین سفارش شما ثبت نهایی شده و مراحل پیگیری از قسمت پنل کاربری،سفارش ها قابل رهگیری می باشد.

*توجه داشته باشید که از نوشتن اسم های مستعار یا خلاصه شده در هنگام خرید محصول فیزیکی(آتروشاپ)خودداری کنید

2- تغییر یا لغو سفارش
در سفارشات پرمیوم شاپ (محصولات دیجیتال شامل اکانت های پرمیوم) درصورتی که وضعیت سفارش شما در حال بررسی یا درحال انجام باشد،قابل تغییر یا لغو بوده و در سفارشات آتروشاپ(محصولات فیزیکی شامل آلبوم و …) درصورتی که وضعیت سفارش شما درحال بررسی باشد با مراجعه به پشتیبانی قابل لغو یا تغییر میباشد.

3. ساعات ثبت سفارش
در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته میتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

4. ساعات پاسخگویی به امور مشتریان
پاسخ :تیم پشتیبانی آتروپرمیوم در تمام ساعت شبانه روز و تمام روز های هفته پاسخگوی شما عزیزان میباشد.

 

تحویل مرسوله و تکمیل سفارش


1-نحوه ارسال سفارش
ارسال به سراسر کشور از طریق اداره پست ایران صورت میپذیرد.ارسال با تیپاکس یا باربری های متفرقه به درخواست مشتری قابل انجام میباشد.برای ارسال به ساکنین خارج از کشور ارسال از طریق ایر اکسپرس یا ارسال شخصی مقدور میباشد.

2- مدت زمان تکمیل سفارش یا تحویل مرسوله
سفارشات ثبت شده در آترو (محصولات فیزیکی) به علت سفارشی بودن، بین 14 الی 18 روز کاری تحویل میگردد و امکان ارسال فوری وجود ندارد.

سفارشات ثبت شده در پرمیوم شاپ (محصولات دیجیتالی) طی چند ساعت تا نهایتا 1 روز کاری ، تکمیل سفارش می‌شود و می‌توانید وضعیت آن را از قسمت سفارشات در پنل کاربری پیگیری کنید.

در صورت بروز مشکلاتی که اطلاع داده می‌شود از قبیل غلط بودن یا لیمیت خوردن به پشتیبانی تلگرام پیام دهید.

3. رعایت خط مشی رازداری و حفظ اطلاعات صرفا برای تحویل سفارش
آتروپرمیوم در حفاظت از حریم خصوصی کاربران خود و امانت داری در تحویل مرسولات متعهد بوده و تمامی اطلاعات ثبت شده کاربران در این سایت با بروزترین پروتکل های دنیا محافظت و رمزنگاری میشوند.بدین ترتیب میتوانید با خیالی آسوده و راحت خرید کنید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...